top of page

Počítačky a třídičky mincí a bankovek - SAFESCAN

Počítačky bankovek - rychle spočítejte, ověřte nebo dokonce roztřiďte své bankovky pomocí počítaček bankovek Safescan. Pokročilé stroje na počítání peněz nejen spočítají vaše bankovky, ale dokážou také ověřit jejich pravost se stejnou přesností a spolehlivostí jako nejlepší detektory padělků.
Rozsáhlá řada sahá od jednoduchých řešení pouze pro počítání po pokročilé vícejazyčné počítačky hodnot s pokročilou detekcí padělků, automatizovanými funkcemi a dokonce i více možnostmi třídění. Díky jejich intuitivnímu designu bude vaše zpracování hotovosti jednodušší, rychlejší a přesnější než kdy dříve.

Třídičky mincí - počítejte, tříďte a organizujte své mince bez námahy pomocí výkonných řešení pro počítání mincí Safescan. Třídičky mincí na počítání peněz dokážou během několika minut počítat a dokonce třídit vaše mince s nejvyšší přesností.
Vyberte si řešení, které nejlépe vyhovuje vašemu podnikání. Ať už potřebujete rychle roztřídit a uspořádat své mince nebo jen počítat velké množství či tříděné mince, vždy existuje třídička mincí Safescan, které vyhovuje vašim potřebám.

bottom of page